meble do sypialni
Tutaj informacje o promocjach

Stelaże do łóżek pod materace.

 

Proponujemy dobrze dobrane stelaże pod każdy typ materac.

Każdy materac zarówno piankowy , lateksowy czy też sprężynowy tutaj znajdzie odpowiedni typ podparcia, który zagwarantuje wysokiej jakości spanie oraz zapewni zwiększoną odporność materaca na zniszczenie jak i odpowiednią wentylację.

Posiadamy bardzo duży wachlarz wymiarowy , również na życznie. U nas zakupisz , nietypowe wymiary stelaży do łóżka bez żadnych problemów.

 

Oferujemy stelaże do łóżek proste jak i stelaże z możliwościami regulacji.

 

Zamieszczam również artykuł na blogu firmowym odnośnie rodzajów stelaży pod materac : http://galerianastrojow.pl/poradnik/stelaze-pod-materac/

Stelaże do łóżek na ramie do łóżka .

To jeden z bardziej nowoczesnych rozwiązań we współczesnych łóżkach. Ten typ stelaża oparty jest na specjalnych mocowaniach , w których osadzone są listwy wykonane ze sklejki wielowarstwowej. Mocowania są zazwyczaj z wysokiej jakości sylikonu , który jest odporny na pęknięcia. Dodatkowym atutem takiego mocowania jest jego dodatkowa amortyzacja nie licząc listew sklejki.

Rama w takich stelażach do łóżka również wykonana jest ze sklejki.   W stelażach jest również regulacja środka twardości , który można manualnie regulować. Ten typ regulacji jest oparty o dwie listwy , które reguluje się plastykami regulacyjnymi . Służą one do tego by utwardzić materac lub zmiękczyć , zależnie od potrzeb.  

Wybór odpowiedniego stelaża do łóżek?

Bardzo dużą popularnością jeszcze kilkanaście lat temu cieszył się przede wszystkim drabinkowy stelaż do łóżka inaczej rolowany , który znakomicie podtrzymywał materac. Obecnie jednak wybierany jest on coraz rzadziej, co wynika przede wszystkim z jego nie zawsze korzystnego działania na materac. drabinka pod materac

Jeżeli posiadamy materac piankowy czy taki, który został wykonany z jakiegokolwiek innego delikatniejszego materiału, warto zadbać o to, aby stelaż łóżka gwarantował nie tylko odpowiednie poczucie komfortu, lecz żeby znakomicie spisywał się w wielu sytuacjach przez bardzo długi okres czasu.

 

Bardzo dużym zainteresowaniem obecnie cieszą się przede wszystkim stelaże elektryczne, które doceniane są między innymi przez wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek problemy bądź trudności z komfortowym ułożeniem się do snu.

Dzięki ich regulacji w dowolny sposób można dostosować łóżko do własnych wymagań. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podnieść górną część stelaża, dzięki czemu nie trzeba podkładać pod głowę dodatkowych poduszek.

Jeżeli zależy nam na lepszym krążeniu, można podnieść część, w obrębie której znajdują się stopy. Możliwości w tym zakresie jest naprawdę dużo .

Sporym  zainteresowaniem , ze względu na swoją cenę cieszą się stelaże regulowane manualnie. Różnią się one od stelaży elektrycznych tylko jedną cechą - wymagają ręcznej ich regulacji zamiast automatycznej regulacji pilotem.

Chociaż na rynku można spotkać całkiem sporo rodzajów stelaży łóżek , ich wybór jest kwestią bardzo indywidualną, nastawioną przede wszystkim na zapewnienie sobie komfortowych warunków spędzania nocy.