meble do sypialni
Produkt losowy

Pokrowiec Ecosphere tencel Janpol

288.00
Tutaj informacje o promocjach

 

 

Łóżka młodzieżowe jak i dla seniora


Łóżka młodzieżowe i łóżka dla seniora – Drogi Kliencie nie zwiedź się nazwą tych łóżek ponieważ to łóżka nie tylko dla młodzieży.  Ten rodzaj łóżek charakteryzuje się podwyższonym zanóżkiem oraz bokiem z jednej strony.

 

W ofercie łóżek młodzieżowych znajdą Państwo między innymi takie modele jak: LM4 czyli ze szczebelkowym bokiem oraz zanóżkami, czy LM5 łóżko z podwyższonym zagłówkiem oraz bokiem w kształcie fali.
 

 

 

Posiadamy kilka rodzajów drzewa z jakich produkujemy łóżka dla seniora i młodzieży.


Łóżka do sypialni dla młodzieży i seniorów wykonane z drewna jesionowego , sosnowego jak i dębowego.
Każde łóżko do sypialni jest lakierowane jak dodatkowo kolorowane bejcą lub mówiąc potocznie jest przypisanym danemu łóżku kolor.
Zabarwienie da się modyfikować na podstawie naszej palety kolorów. W przypadku ochoty zakupu łóżka litego w nieznanym barwie – możliwe jest wstępne dostosowanie koloru do próbki , jaką kupujący nam wyśle.
Dajmy gwarancje na dwa lata na każde nasze artykuły.

 

Do łóżek dla młodzieży i seniorów pasują pojemniki na pościel , które odkryjesz u nas w sklepie internetowym w dziale szuflady do łóżek.


Pojemniki do łóżek drewnianych są utworzone na rolkach gumowych , jakie ochraniają przed ewentualnym porysowaniem podłogi z drewna albo wykonanej z paneli drewnianych oraz innych.

 

Do każdego łóżka litego młodzieżowego oferujemy dodatkowo kupno materaca kieszeniowegoa co za tym idzie rabatu.

 

Stelaże na ramie prócz tego mogą być nastawiane.
Z pewnością w każdym sprzedawanym przez naszą firmę łóżku do sypialni jest zagęszczony stelaż. Stelaż pod materac wytworzony jest z listew drewnianych , jakie złączone są pasami tapicerskimi. Stelaż pod materac zagęszczony lukę między listwami ma w przybliżeniu 4 cm . Tak , wiec stelaż pod materac idealnie dopasowany jest praktycznie do każdego modelu materaca do łóżka , od materacy lateksowych po kieszonkowe jak również materace do sypialni piankowe.

 

Sprzedawane produkty:

1. Do każdego łóżka drewniane zapewniamy zagęszczony stelaż rolowany rolowany spięty paskami.
2. Barwienie mebli jest zupełnie za darmo.
3. Nabywając za 4900 zł dostaniesz transport za darmo.
4. Gwarancja to aż 5 lat.
5. Jesteśmy płatnikami VAT , wskutek tego uzyskasz fakturę lub paragon.