meble do sypialni
Produkt losowy

Materac lateksowy
ZEUS

1059.00
Tutaj informacje o promocjach

Łóżka do sypialni

 

 

 

 

łóżka sypialniane               łóżka młodzieżowe               łóżka japońskie            

 

 

 

 

 

 


   

 • Rama łóżka drewnianego jest wykonana z wysokiej jakości surowca.
 • U nas znajdziesz wysokie łóżka z wysoko ustawionym siedziskiem spania.
 • Wszystkie modele są wyposażone w podstawowy stelaż pod materac.
 • Wszystkie łoża w wyposażeniu sypialni - wykonywane są z litego drewna, bezsęcznego.
 • Drewno z jakiego wykonujemy nasze produkty to sosna, dąb oraz jesion.
 • Meble drewniane mogą być barwione i lakierowane – za co nie pobieramy dodatkowej opłaty.


Zalety naszych mebli do sypialni:

 • System montażowy łóżek drewnianych oparty jest na zastosowaniu wpustów wewnątrz nogi + dodatkowo kątowników stalowych , które zapobiegają wysunięciu się boku z nogi łóżka. Jest to tak zwane mocowanie wewnętrzne , tak więc np. przy klasycznym łóżku nie widać mocowań z zewnątrz. Dodatkową zaletą tego typu mocowań jest to iż połączenia są wielokrotnie trwalsze niż w przypadku użycia klasycznych śrub meblowych , używanych często przez innych producentów mebli mieszkaniowych - szczególnie sypialnianych.
 • Listwy w stelażu podstawowym są rozstawione w odległościach około 6,5 cm .Oczywiście jest możliwość zastosowania stelaża gęstego , którego rozstaw miedzy listwami mierzy około 4cm . Stelaż gesty jest dodawany za dopłatą w wymiarach miedzy 80x200 do 120x200 - + 35 zł , natomiast wymiary 140x200 w górę do wymiaru 180x200 + 55 zł , no i wymiar 200x200 i więcej + 65 zł.

 

 • Wymiary łóżek drewnianych podawane są na podstawie wymiarów zewnętrznych materaca do danego łóżka do sypialni. Wymiary klasyczne z listwą wzmacniającą: 120 x 200 , 140 x 200 , 160 x 200 - posiadają dodatkowe wzmocnienie stelaża w postaci listwy żebrującej stelaż łóżka.
 • Natomiast w przypadku łóżek sypialnianych przekraczających wymiar materaca 180 x 200 , 200x200 i więcej - dodatkowo dodajemy podbudowę stelażową , która oparta jest na trzech nogach wspierających stelaż.
 • Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 


Łóżka drewniane. Ceny nie obejmują szuflady i materaca.


Specyfikacja łóżek drewnianych do sypialni - zrobione są w całości z drzewa sosnowego , jesionowego bądź dębowego bezsęcznego z pierwszego gatunku drzewa , które sami segregujemy.

Posiadają system mocowania boków wykonanych pióro wpust (czyli gniazda wewnątrz nogi , które wsuwa się boki danego łóżka z drewna) . Taka metoda jest kilkukrotnie bardziej ustabilizowane , niż klasyczne śruby meblowe + kołki wykorzystywane przez innych producentów sypialni . Do każdego łóżka z drewna dajemy zarówno rozpiskę montażu czyli inaczej mówiąc szkic jak złożyć dany model i jak również zestaw wkrętów , kluczyk do montażu. Montaż zajmuje mniej więcej 15 minut .

 • Każdy nasz towar meblowy możemy lakierować bezbarwnie lub nałożyć bejce wedle naszej palety kolorystycznej.
 • Nałożenie barwy na mebel przygotowujemy technologią natryskową.
 • Staramy się aby nasze łóżka drewniane za każdym razem były zrobione doskonale dlatego , także nakładamy aż trzy powłoki lakieru plus kolor.
 • Za nadanie barwy meblom nie pobieramy dodatkowej opłaty.
 • W naszej panoramie kolorów odszukacie Państwo szeroką ofertę wyboru koloru.

 

Stelaże pasujące do mebli będące w naszej ofercie:

1. Stelaż rolowany  :

 • Ma 21 listew sosnowych bezsęcznych. - Listwy spięte taśmą tapicerską.
 • Dla zupełnej informacji przerwa , która jest między listwami w stelażu rolowanym to 3,9 cm , jednakże wielkość listwy to 5,5 cm na 2,1 cm .

2. Stelaże elastyczne na ramie w tym też stelaże elektryczne.

 • Ażeby dużo lepiej zaznajomić się z atrybutami modeli stelaży serdecznie zapraszam do działu ze stelażami , jaki jest u nas w sklepie internetowym z meblami z lewej w menu.
 • A tu filmik jak wygląda stelaż elektryczny.

 


Łóżka dębowe


Dębina jest najszlachetniejszym drewnem występującym w Polsce. Piękna, wytrzymała, tak odporna na czynniki zewnętrzne, że niemal wieczna. Takie również robimy z niej łoża dla osób najbardziej wymagających.

Drewno, które długo leżakowało, gwarantuje, że wykonane z niego elementy będą stabilne, a ich przypadkowe zniszczenie niemal niemożliwe.
Dębowe łóżka były w przeszłości bardzo cenione na szlacheckich dworach.
Niektóre łóżka dębowe służyły swoim właścicielom przez dziesiątki lat, wciąż zapewniając ten sam komfort i stabilność. Jedynie materace mogły wymagać wymiany. Dziś kontynuujemy tę piękną tradycję, pozwalającą odpoczywać w magnackich pieleszach.

Dawne materace zastąpiliśmy wieloma typami nowoczesnych i bardzo wygodnych modeli, które można dowolnie dopasować do samego łóżka. Dębowe skrzynie pozostały niezmienne w swej elegancji i użyteczności. Wykonujemy je z dbałością o każdy szczegół.
Zanim to zrobimy, powiedz nam jak dużego łóżka potrzebujesz i jaki materac ma zostać do niego dopasowany.

Łóżka dębowe to coś co warto idealnie dopasować do siebie – w końcu będzie Ci służyć latami.

 


Łóżka jesionowe


Jesion daje szlachetne, piękne, a przy tym wytrzymałe drewno. Zawsze bardzo ceniony był przez miłośników sztuki stolarskiej, ponieważ wykonane z niego meble drewniane są czymś więcej niż elementem wystroju wnętrza.

Ich łagodna, ale przyciągająca wzrok faktura sprawia, że przedmioty wykonane z jesiony zyskują powab i bardzo korzystnie wpływają na samopoczucie. Medycyna ludowa przypisuje również jesionowi wiele właściwości leczniczych.
Łóżka jesionowe są identycznie trwałe, jak te wykonane z dębu, a przy tym robią wrażenie zaskakującym usłojeniem.

Odpoczynek na łóżkach jesionowych jest prawdziwą przyjemnością, a po przebudzeniu widok zdrowego, pięknego drewna cieszy oczy i daje optymistyczną siłę by zacząć kolejny dzień. Wykonanie jesionowych ram wymaga szczególnej dbałości, to też nie proponujemy łóżek sztampowych.
Wybierając jesionowe łoże, określasz wielkość, która najbardziej Ci odpowiada, oraz dobierasz jeden z szerokiej gamy komfortowych materacy. Montujemy je tylko dla Ciebie.

 


Łóżka sosnowe


Twój sen i odpoczynek są bardzo ważne. To one dają Ci siłę by sięgać po marzenia. Gdy dobrze wypoczniesz, możesz osiągnąć wszystko.
Dlatego warto wybrać łóżko, które będzie komfortowe i trwałe.

Co noc spędzasz w nim kilka godzin i tylko od Ciebie zależy czy kojarzyć będzie Ci się z żywicznym zapachem pięknych polskich lasów. Wiemy, że cenisz prawdziwą wygodę i chcemy dać Ci ją. Drewno sosnowe, z którego wykonujemy łóżka było specjalnie dobierane tak by elementy nie miały sęków.

Suszyliśmy je również długo, a sam montaż opieramy na konstrukcji, w której skrzynia łóżka wmontowana jest bezpośrednio w nogi, nie zaś wisi na śrubach. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze łóżka sosnowe są nie tylko eleganckie i wygodne, ale również odpowiednio trwałe.
Możesz wybrać dowolną szerokość łóżka i dopasować do niego materac z szerokiej gamy komfortowych produktów.

Połączenie ich z sosnowym drewnem i klasyczną estetyką to przepis by, co rano budzić się wypoczętym i w pełni sił.