meble do sypialni
Produkt losowy

Ochraniacz
Wodoodporny MERITA

67.00
Tutaj informacje o promocjach

Stelaże do łóżek pod materace.

Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości stelaże do łóżek , których listewki zostały wyprodukowane z klejonego drewna drzew liściastych. Ponieważ każdy typ materaca posiada różne właściwości, stelaże także produkuje się w kilku wariantach.

Duży asortyment produktów pozwala na możliwość wyboru, jaki typ stelaża Państwa usatysfakcjonuje.

 

Oferujemy stelaże do łóżek proste jak i stelaże z możliwościami regulacji.

 

Zamieszczam również artykuł na blogu firmowym odnośnie rodzajów stelaży pod materac Tutaj.

Stelaże do łóżek na ramie do łóżka .

To jeden z bardziej nowoczesnych rozwiązań we współczesnych łóżkach. Ten typ stelaża oparty jest na specjalnych mocowaniach , w których osadzone są listwy wykonane ze sklejki wielowarstwowej. Mocowania są zazwyczaj z wysokiej jakości sylikonu , który jest odporny na pęknięcia. Dodatkowym atutem takiego mocowania jest jego dodatkowa amortyzacja nie licząc listew sklejki.

Rama w takich stelażach do łóżka również wykonana jest ze sklejki.   W stelażach jest również regulacja środka twardości , który można manualnie regulować. Ten typ regulacji jest oparty o dwie listwy , które reguluje się plastykami regulacyjnymi . Służą one do tego by utwardzić materac lub zmiękczyć , zależnie od potrzeb.  

Jakie stelaże do łóżek poprawiają jakość snu?

  Jakość snu ma wpływ na nasz cały dzień, dlatego warto zadbać o to, aby była ona jak najwyższa. Poza kupnem dobrego materaca, który jest synonimem komfortu wskazane jest zainwestować także w stelaże elastyczne, które dodatkowo go podniosą.

Każdy z nas ma bowiem inne wymagania co do tego jak ma on przebiegać z uwagi na konieczność spania w rozmaitych nienaturalnych pozycjach. Niektórzy leżąc na łóżku lubią mieć nogi w górze, a niektórzy preferują mieć w górze głowę, ale w przypadku posiadania nieregulowanego stelaża osiągnięcie zarówno pierwszego jak i drugiego wariantu jest niemożliwe. Wiąże się to z niepełną satysfakcją ze snu, dlatego też właśnie z tego powodu warto inwestować tylko i wyłącznie w stelaże elastyczne. Powinienem nadmienić także i to, że stelaże elastyczne doskonale spisują się nie tylko podczas uskuteczniania snu, ale również w czasie odpoczynku, który może być realizowany na przykład w formie oglądania filmu w wygodnej pozycji lub też w formie czytania Waszej ulubionej książki.  

Wybór stelaży do łóżek?

Zakup stelaży do łóżek nie jest sprawą prostą. Aby czynność tą przeprowadzić odpowiednio musimy po pierwsze poznać materiał z jakiego są one wykonane, po drugie musimy poznać sposób klejenia nań warstw, a po trzecie musimy dowiedzieć się jaki jest sposób osadzenia listew na uchwytach.

Kolejna rzecz przez pryzmat , której stelaże do łóżek się wybiera to sposób regulacji twardości na ich środku oraz na wysokości głowy. Ten aspekt ma szczególne znaczenie dla wygody naszego snu, dlatego nie można go zaniedbać.

Następnie konieczny do przeanalizowania jest stopień elastyczności wspomnianych wyżej listew. Muszą być one na tyle elastyczne, aby perfekcyjnie dopasowywały się do ciała użytkowników śpiących tudzież odpoczywających na łóżkowych materacach.

Główną zasadą, którą każdy z Was winien się kierować podczas przeglądania ofert prezentujących stelaże do łóżek jest wyeliminowanie chęci oszczędzania na tym wyposażeniu, ponieważ ma ono bezpośredni wpływ na Wasze zdrowie i jest bezpośrednio odpowiedzialne za komfort Waszego snu oraz odpoczynku.