meble do sypialni
Tutaj informacje o promocjach


Łóżka dla młodzieży z drewna .


Łóżka młodzieżowe i łóżka dla seniora – Drogi Kliencie nie zwiedź się nazwą tych łóżek ponieważ to łóżka nie tylko dla młodzieży.  Ten rodzaj łóżek charakteryzuje się podwyższonym zanóżkiem oraz bokiem z jednej strony.

 

W ofercie łóżek młodzieżowych znajdą Państwo między innymi takie modele jak: LM4 czyli ze szczebelkowym bokiem oraz zanóżkami, czy LM5 łóżko z podwyższonym zagłówkiem oraz bokiem w kształcie fali.
 

 

 

Posiadamy kilka rodzajów drzewa z jakich produkujemy łóżka klasyczne.


Tu obrazujemy łóżka do sypialni dla młodzieży i seniorów wykonane z drewna jesionowego , sosnowego jak i dębowego.
Każde łóżko do sypialni jest lakierowane jak dodatkowo kolorowane bejcą lub mówiąc potocznie jest przypisanym danemu łóżku kolor.
Zabarwienie da się modyfikować na podstawie naszej palety kolorów. W przypadku ochoty zakupu łóżka litego w nieznanym barwie – możliwe jest wstępne dostosowanie koloru do próbki , jaką kupujący nam wyśle.
Dajmy gwarancje na dwa lata na każde nasze artykuły.

 

Do łóżek do sypialni w większości przypadków pasują nasze szuflady czy też pojemniki na pościel , które odkryjesz u nas w sklepie internetowym w dziale szuflady do łóżek litych.


Pojemniki do łóżek drewnianych są utworzone na rolkach gumowych , jakie ochraniają przed ewentualnym porysowaniem podłogi z drewna albo wykonanej z paneli drewnianych oraz innych.

 

 

Do każdego łóżka litego oferujemy dodatkowo kupno materaca kieszeniowego jak i rozważenie kupna stelaża do łóżka.


Stelaże na ramie prócz tego mogą być nastawiane.
Z pewnością w każdym sprzedawanym przez naszą firmę łóżku do sypialni jest zagęszczony stelaż. Stelaż pod materac wytworzony jest z listew drewnianych , jakie złączone są pasami tapicerskimi. Stelaż pod materac zagęszczony lukę między listwami ma w przybliżeniu 4 cm . Tak , wiec stelaż pod materac idealnie dopasowany jest praktycznie do każdego modelu materaca do łóżka , od materacy lateksowych po kieszonkowe jak również materace do sypialni piankowe.

 

 

Materace do sypialni do łóżek z drewna zakupisz również w naszym sklepie internetowym.


Nabywając materac do sypialni wraz z naszym łóżkiem zdobędziesz zniżkę względnie niespodziankę.

 

 

Zapraszamy także do obejrzenia zarówno komód drewnianych do sypialni jak oraz stolików nocnych , które zawsze idealnie pasują do łóżka z drewna.


Sprzedawane produkty:

1. Do każdego łóżka drewniane zapewniamy zagęszczony stelaż rolowany rolowany spięty paskami.
2. Barwienie mebli jest zupełnie za darmo.
3. Nabywając za 4900 zł dostaniesz transport za darmo.
4. Zapewniamy Państwu ewentualność zakupu naszych produktów na raty (system ratalny Żagiel)
5. Gwarancja opiewa na 2 lata
6. Jesteśmy płatnikami VAT , wskutek tego uzyskasz fakturę lub paragon.